Skip to content
होमपेज
उम्मेदवार
पार्टी
चर्चित उम्मेद्वार
हट सिट
उम्मेदवार प्रोफाइल
घोषणा पत्र
अनलाइनखबर होमपेज
प्रदेश
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
जिल्ला
अछाम
अर्घाखाँची
इलाम
उदयपुर
ओखलढुंगा
कञ्चनपुर
कपिलबस्तु
काठमाडौं
काभ्रे
कालीकोट
कास्की
कैलाली
खोटाङ
गुल्मी
गोरखा
चितवन
जाजरकोट
जुम्ला
झापा
डडेलधुरा
डोटी
डोल्पा
तनहुँ
ताप्लेजुङ
तेह्रथुम
दाङ
दार्चुला
दैलेख
दोलखा
धनकुटा
धनुषा
धादिङ
नवलपरासी
नवलपुर
नुवाकोट
पर्वत
पर्सा
पाँचथर
पाल्पा
प्यूठान
बझाङ
बर्दिया
बाँके
बाग्लुङ
बाजुरा
बारा
बैतडी
भक्तपुर
भोजपुर
मकवानपुर
मनाङ
महोत्तरी
मुगु
मुस्ताङ
मोरङ
म्याग्दी
रसुवा
रामेछाप
रूकुम पश्चिम
रूकुम पूर्व
रूपन्देही
रोल्पा
रौतहट
लमजुङ
ललितपुर
संखुवासभा
सप्तरी
सर्लाही
सल्यान
सिन्धुपाल्चोक
सिन्धुली
सिरहा
सुनसरी
सुर्खेत
सोलुखुम्बु
स्याङ्जा
हुम्ला
क्षेत्र
खोज्नुहोस
झापा
ताप्लेजुङ
ईलाम
मोरङ
सुनसरी
सप्तरी
उदयपुर
धनकुटा
सिराहा
धनुषा
महोत्तरी
सर्लाही
रौतहट
बारा
पर्सा
सिन्धुली
सोलुखुम्बु
संखुवासभा
दोलखा
रामेछाप
काभ्रे
सिन्धुपाल्चोक
रसुवा
नुवाकोट
धादिङ
मकवानपुर
चितवन
भोजपुर
खोटाङ
ओखलढुङ्गा
तेह्रथुम
गोरखा
लम्जुङ
तनहुँ
नवलपरासी
रुपन्देही
कपिलवस्तु
अर्गखाची
पाल्पा
गुल्मी
स्याङ्जा
कास्की
पर्बत
म्याग्दी
मनाङ
मुस्ताङ
डोल्पा
रोल्पा
प्युठान
दाङ
बाँके
बर्दिया
सुर्खेत
सल्यान
जाजरकोट
जुम्ला
दैलेख
कालिकोट
मुगू
हुम्ला
बाजुरा
अछाम
कैलाली
डोटी
बझाङ
दार्चुला
बैतडी
डडेलधुरा
कंचनपुर
पाँचथर
का
ल
भ
रुकुम
बाग्लुङ
राष्ट्रिय निकुन्ज
नेपाली कांग्रेस
नेकपा एमाले
माओवादी केन्द्र
जसपा नेपाल
ए. समाजवादी
लोसपा
उम्मेदवार
पार्टी
चर्चित उम्मेदवार
हट सिट
उम्मेदवार प्रोफाइल
#resultwithOK
Time:
उम्मेदवार
पार्टी
चर्चित उम्मेदवार
हट सिट
प्रतिनिधिसभा परिणाम
Live
कूल सिट संख्या
१६५
अग्रता
जीत
कुल
नेपाली कांग्रेस
१
अग्रता
१
जीत
२
नेकपा एमाले
४
अग्रता
२
जीत
६
माओवादी केन्द्र
१
अग्रता
जीत
१
जसपा नेपाल
अग्रता
जीत
ए. समाजवादी
अग्रता
१
जीत
१
लोसपा
अग्रता
जीत
राप्रपा
१
अग्रता
१
जीत
२
राष्ट्रिय जनमोर्चा
अग्रता
जीत
नेमकिपा
अग्रता
जीत
रास्वपा
अग्रता
जीत
हाम्रो नेपाली पार्टी
अग्रता
जीत
अन्य
अग्रता
२
जीत
१
३
जम्मा सिट संख्या
९
६
१६५
हट सिटहरु
View All
चर्चित उम्मेदवार
नेपाली कांग्रेस
नेकपा एमाले
माओवादी केन्द्र
जसपा नेपाल
View All
नेकपा एमाले
विजयी
योगेश कुमार भट्टराई
ताप्लेजुङ - १
८३८८६०७
नेकपा एमाले
अग्रता
के.पी शर्मा ओली
झापा - ५
६६६६६६
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
राजेन्द्र प्रसाद लिङ्देन
झापा - ३
४३४३४०
नेपाली कांग्रेस
अग्रता
विश्वप्रकाश शर्मा
झापा - १
४४४४४
एकीकृत समाजवादी
विजयी
झलनाथ खनाल
इलाम - १
५०००
नेपाली कांग्रेस
कृष्ण प्रसाद सिटौला
झापा - ३
४४४४
नेकपा एमाले
अग्रता
सुवास चन्द्र नेम्वाङ्ग
इलाम - २
३३३३
नेकपा एमाले
गोकुल प्रसाद वाँस्कोटा
काभ्रे - २
प्रदेशसभा परिणाम
Live
सुदूरपश्चिम प्रदेश
पार्टी
अग्रता
जीत
नेपाली कांग्रेस
नेकपा एमाले
माओवादी केन्द्र
जनता समाजवादी पार्टी
एकीकृत समाजवादी
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
कर्णाली प्रदेश
पार्टी
अग्रता
जीत
नेपाली कांग्रेस
नेकपा एमाले
माओवादी केन्द्र
जनता समाजवादी पार्टी
एकीकृत समाजवादी
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
लुम्बिनी प्रदेश
पार्टी
अग्रता
जीत
नेपाली कांग्रेस
नेकपा एमाले
माओवादी केन्द्र
जनता समाजवादी पार्टी
एकीकृत समाजवादी
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
गण्डकी प्रदेश
पार्टी
अग्रता
जीत
नेपाली कांग्रेस
नेकपा एमाले
माओवादी केन्द्र
जनता समाजवादी पार्टी
एकीकृत समाजवादी
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
बागमती प्रदेश
पार्टी
अग्रता
जीत
नेपाली कांग्रेस
नेकपा एमाले
माओवादी केन्द्र
जनता समाजवादी पार्टी
एकीकृत समाजवादी
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
मधेश प्रदेश
पार्टी
अग्रता
जीत
नेपाली कांग्रेस
नेकपा एमाले
माओवादी केन्द्र
जनता समाजवादी पार्टी
एकीकृत समाजवादी
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
प्रदेश १
पार्टी
अग्रता
जीत
नेपाली कांग्रेस
नेकपा एमाले
माओवादी केन्द्र
जनता समाजवादी पार्टी
एकीकृत समाजवादी
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
प्रदेशसभा कूल परिणाम
कूल सिट संख्या
१६५
पार्टी
अग्रता
जीत
नेपाली कांग्रेस
नेकपा एमाले
माओवादी केन्द्र
जनता समाजवादी पार्टी
एकीकृत समाजवादी
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
#resultwithOK
देशभरका उम्मेदवार
प्रदेश
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
जिल्ला
अछाम
अर्घाखाँची
इलाम
उदयपुर
ओखलढुंगा
कञ्चनपुर
कपिलबस्तु
काठमाडौं
काभ्रे
कालीकोट
कास्की
कैलाली
खोटाङ
गुल्मी
गोरखा
चितवन
जाजरकोट
जुम्ला
झापा
डडेलधुरा
डोटी
डोल्पा
तनहुँ
ताप्लेजुङ
तेह्रथुम
दाङ
दार्चुला
दैलेख
दोलखा
धनकुटा
धनुषा
धादिङ
नवलपरासी
नवलपुर
नुवाकोट
पर्वत
पर्सा
पाँचथर
पाल्पा
प्यूठान
बझाङ
बर्दिया
बाँके
बाग्लुङ
बाजुरा
बारा
बैतडी
भक्तपुर
भोजपुर
मकवानपुर
मनाङ
महोत्तरी
मुगु
मुस्ताङ
मोरङ
म्याग्दी
रसुवा
रामेछाप
रूकुम पश्चिम
रूकुम पूर्व
रूपन्देही
रोल्पा
रौतहट
लमजुङ
ललितपुर
संखुवासभा
सप्तरी
सर्लाही
सल्यान
सिन्धुपाल्चोक
सिन्धुली
सिरहा
सुनसरी
सुर्खेत
सोलुखुम्बु
स्याङ्जा
हुम्ला
सुनसरी - १
सुनसरी
मुक्सामहाङ्ग सुब्बा
माओवादी केन्द्र
अशोक कुमार राई
जनता समाजवादी पार्टी
अशोक कुमार राई
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
फत्त बहादुर खडका
जनमत पार्टी
देवी बहादुर राई
किरात खम्बुवान साझा पार्टी
Full Details
सुनसरी - २
सुनसरी
सिताराम महतो
नेपाली कांग्रेस
विजयी
६५०००
भीमप्रसाद आचार्य
नेकपा एमाले
अग्रता
३४३४३
रामेश्वर साहु हल्वाई
राप्रपा नेपाल
५४३३
विजय् कुमार बस्नेत
विवेकशील साझा पार्टी
३३२३
दिनेश कुमार बस्नेत
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
Full Details
सुनसरी - ३
सुनसरी
भगवती चौधरी
नेकपा एमाले
विजयी
४३४३४३
विजय कुमार गच्छदार
नेपाली कांग्रेस
३४३३
कुलदीप चौधरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
देव नारायण यादव सिपलिया
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
रामेश्वर थापा
मौलिक जरोकिलो पार्टी
Full Details
सुनसरी - ४
सुनसरी
जगदिश प्रसाद कुसियैत
नेकपा एमाले
ज्ञानेन्द्र बहादुर कार्की
नेपाली कांग्रेस
विध्यानन्द यादव
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
अर्जुन प्रसाद भट्टराई
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
कुञ्जी लाल यादव
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
Full Details
रूपन्देही - १
रूपन्देही
छविलाल विश्वकर्मा
नेकपा एमाले
तुल्सी राम धुख्वा
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
कैलाश गुरुङ्ग
जनमत पार्टी
विशाल वास्कोटा
हाम्रो नेपाली पार्टी
धनीराम चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
Full Details
रूपन्देही - २
रूपन्देही
विष्णु प्रसाद पौडेल
नेकपा एमाले
हरि सुन्दर बासी
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
दिपक थापा
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
केशव बहादुर थापा मगर
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
नमा देबी गौतम जैसी
नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)
Full Details
रूपन्देही - ३
रूपन्देही
बाल कृष्ण खाँण
नेपाली कांग्रेस
दीपक बोहरा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
सरु वि. क.
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
प्रमोद कुमार राउत
जनमत पार्टी
प्रख्यात वन्जाडे
हाम्रो नेपाली पार्टी
Full Details
रूपन्देही - ४
रूपन्देही
प्रमोद कुमार यादव
नेपाली कांग्रेस
ओम प्रकाश यादव
जनता समाजवादी पार्टी
सर्वेन्द्र नाथ शुक्ला
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
भोपेन्द्र प्रसाद यादव
जनमत पार्टी
सत्य देव चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
Full Details
रूपन्देही - ५
रूपन्देही
बासु देव घिमिरे
नेकपा एमाले
भरत कुमार शाह
नेपाली कांग्रेस
हिम लाल पाण्डे
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
चन्द्रशेखर सोनार
जनमत पार्टी
भिष्म कुमार राना
हाम्रो नेपाली पार्टी
Full Details
डोटी - १
डोटी
नरेन्द्र बहादुर खडका
स्वतन्त्र
गौरी कुमारी ओली
नेकपा एमाले
अंक बहादुर खड्का
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
प्रेम वहादुर आले
एकीकृत समाजवादी
केशव वलायर
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
Full Details
डडेलधुरा - १
डडेलधुरा
शेरबहादुर देउवा
नेपाली कांग्रेस
श्याम सिनाल
जनता समाजवादी पार्टी
गोविन्द खडायत
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
कर्ण बहादुर मल्ल
नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)
बिक्रम बहादुर शाही
स्वतन्त्र
Full Details
खोटाङ - १
खोटाङ
विशाल भट्टराई
नेकपा एमाले
राम कुमार राई
माओवादी केन्द्र
कृष्ण कुमार राई
जनता समाजवादी पार्टी
सर्जु श्रेष्ठ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
भोज राज बस्नेत
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
Full Details
धनुषा - १
धनुषा
मातृका प्रसाद यादव
माओवादी केन्द्र
दीपक कार्की
जनता समाजवादी पार्टी
मनोज मल्ल ठकुरी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
किशोरी साह कमल
जनमत पार्टी
लक्ष्मण महतो सुडी
राप्रपा नेपाल
Full Details
धनुषा - २
धनुषा
उमाशंकर अरगरिया
नेकपा एमाले
राम कृष्ण यादव
नेपाली कांग्रेस
आनन्द यादव
जनता समाजवादी पार्टी
राज कुमार अधिकारी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
राम चन्द्र झा
एकीकृत समाजवादी
Full Details
धनुषा - ३
धनुषा
जुली कुमारी महतो (महासेठ)
नेकपा एमाले
राम पदारथ मंडल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
राम हृदय साह तेली
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
अनिल कुमार झा
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
शम्भु नाथ साह
जनमत पार्टी
Full Details
धनुषा - ४
धनुषा
रघुबीर महासेठ
नेकपा एमाले
महेन्द्र यादव
नेपाली कांग्रेस
महाजन यादव
जनता समाजवादी पार्टी
अनिरुद्ध यादव
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
राम चन्द्र यादव
जनता प्रगतिशील पार्टी
Full Details
रौतहट - १
रौतहट
अजय कुमार गुप्ता
नेकपा एमाले
बैद्यनाथ प्रसाद चौधरी
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
माधव कुमार नेपाल
एकीकृत समाजवादी
राजेन्द्र प्रसाद साह
जनमत पार्टी
सरोज कुमारी
राप्रपा नेपाल
Full Details
रौतहट - २
रौतहट
मो. फिरदोस अालम
नेपाली कांग्रेस
शैलेन्द्र शाह
जनता समाजवादी पार्टी
दिनेश प्रसाद शाह तेली
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
रामयस झा
जनमत पार्टी
महिन्द्र साह तेली
राप्रपा नेपाल
Full Details
रौतहट - ३
रौतहट
रविन्द्र पटेल
माओवादी केन्द्र
सिकिन्द्र राय यादव
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
रफिक दर्जी
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
रामेश्वर प्रसाद यादव
जनमत पार्टी
नागेन्द्र चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
Full Details
रौतहट - ४
रौतहट
अजय कुमार
स्वतन्त्र
अग्रता
३०००
उध्दव प्रसाद रेग्मी
नेकपा एमाले
देव प्रसाद तिमलसेना
नेपाली कांग्रेस
रुपलाल राय यादव
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
अनिल कुमार राम
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
Full Details
कञ्चनपुर - १
कञ्चनपुर
तारा लामा तामाङ
नेकपा एमाले
बीना मगर
माओवादी केन्द्र
दिल्ली वहादुर शाही
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
नन्दा देवी जोशी
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
रामकिसन राना
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
Full Details
कञ्चनपुर - २
कञ्चनपुर
नर बहादुर धामी
नेकपा एमाले
एनपी साउद
नेपाली कांग्रेस
अशोक बहादुर सिह
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
सिता राम राना
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
लोक राज भट्ट
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
Full Details
कञ्चनपुर - ३
कञ्चनपुर
निरु देवी पाल
नेकपा एमाले
रमेश लेखक
नेपाली कांग्रेस
जानकी देवी गिरी
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
अम्वा दत्त तिवारी
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
शुशिला देवी विष्ट
जनमत पार्टी
Full Details
प्युठान - १
प्यूठान
सूर्य बहादुर थापा क्षेत्री
नेकपा एमाले
होम बहादुर बुढाथोकी मगर
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
दुर्गा पौडेल
राष्ट्रिय जनमोर्चा
माधव सिं के.सी.
नेकपा माले
मन बहादुर पुन
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
Full Details
महोत्तरी - १
महोत्तरी
लझ्मी महतो काेइरी
नेकपा एमाले
गिरिराज मणी पोखरेल
माओवादी केन्द्र
पुजा घिमिरे
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
राज किशोर साह
जनमत पार्टी
सजिव साह सोनार
राप्रपा नेपाल
Full Details
महोत्तरी - २
महोत्तरी
राम परिक्षण यादव
नेकपा एमाले
शरत सिंह भण्डारी
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
उमेश कुमार यादव
जनमत पार्टी
शिवचन्दर यादव
राप्रपा नेपाल
विजय कुमार सिंह
तराई मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी
Full Details
महोत्तरी - ३
महोत्तरी
हरि नारायण यादव
जनता समाजवादी पार्टी
महन्थ ठाकुर
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
मृगेन्द्र यादव
जनमत पार्टी
गुलाब कुमारी देवी मण्डल
राप्रपा नेपाल
जिवछी देवी
नेश्नलिष्ट पिपल्स पार्टी
Full Details
महोत्तरी - ४
महोत्तरी
महेन्द्र कुमार राय
नेपाली कांग्रेस
सुरेन्द्र कुमार यादव
जनता समाजवादी पार्टी
मनोज कुमार साह
जनमत पार्टी
सुबराती मंसुर
हाम्रो नेपाली पार्टी
शिवजी यादव
जनता प्रगतिशील पार्टी
Full Details
कैलाली - १
कैलाली
तपेन्द्र बहादुर रावल
नेकपा एमाले
राम जनम चौधरी
नेपाली कांग्रेस
लोकेन्द्र कुँवर
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
धन बहादुर मगर
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
रन्जिता श्रेष्ठ
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
Full Details
कैलाली - २
कैलाली
झपट बहादुर रावल
नेकपा एमाले
भगत बहादुर बढुवाल
माओवादी केन्द्र
भरत सिहं वि.सि.(बुढाक्षेत्री)
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
रमेश कुमार रावल
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
कमलेश कुमार चौधरी
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
Full Details
उम्मेदवार प्रोफाइल
View All
कृष्ण गोपाल श्रेष्ठ
नेकपा एमाले
,
काठमाडौं - ९
आठौं टक्करमा अप्ठ्यारो छ प्रतिस्पर्धा
शेरबहादुर देउवा
नेपाली कांग्रेस
,
डडेलधुरा - १
सत्ता सुरक्षित गर्न खोजिरहेका देउवा
गगन कुमार थापा
नेपाली कांग्रेस
,
काठमाडौं - ४
प्रधानमन्त्री सपनासहित ‘ह्याट्रिक’ प्रयासमा
राजेन्द्रप्रसाद पाण्डे
ए. समाजवादी
,
धादिङ - १
गठबन्धनको बलमा प्रदेशबाट संघमा फर्किन चाहना
अब्दुस सलाम मिया
नेकपा एमाले
,
गोरखा - २
आफ्नै भाष्य भारी, पहिलो प्रतिस्पर्धा नै प्रचण्डसँग
विरोध खतिवडा
ए. समाजवादी
,
मकवानपुर - २
विरोधको ‘पञ्जा दाउ’
चुनावी समाचार
View All